Aquaphor Su Arıtma Sistemleri Türkiye ©

Ürüne Genel Bakış

Crystal Eco, ek bir mikrofiltrasyon aşamasına sahip bir emme filtresidir. Çok çeşitli tehlikeli kirleticilerden derin arınma sağlar: klor, ağır metaller, böcek ilaçları, petrol ürünleri ve diğer yaygın toksinler ve alerjenler.

İki CarbFiber blok modülü, patentli iyon değişim lifi olan Aqualen ™ kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle, su ve sorbentlerin temas alanı granüler karbon filtrelerin temas alanından 42 kat daha yüksekken, filtrasyon oranı dört kat daha yüksektir.

İçi boş fiber membran mikrofiltrasyon gerçekleştirir. 0.1 mikrondan daha büyük olmayan gözeneklere sahip fiziksel bir filtreyi temsil eder, bu nedenle sistem bakteri ve kistleri kimyasal bakteriyidler kullanmadan keser.

Su, filtrasyondan hemen sonra kullanıma hazırdır. Musluk suyunun mineral bileşimi doğal kalır.

8000 L

Filtre ömrü

2,5 L / dk

Filtrasyon hızı

Sevmek İçin Nedenler

Aquaphor Crystal Eco ürün giysileri

Kompakt bir mutfak

Bu filtre, bir cihazın en fazla yerden tasarruf sağlayan tasarımını arayanların ihtiyaçlarını karşılar. Kategorisinde, bu çözüm çok sınırlı alana sığmanıza yardımcı olacaktır.

Bazı modeller doğrudan lavabonun altına yerleştirme gerektirmez...

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN
Alerjik çocuklar ve hassas yetişkinler

Alerjisi olan kişiler musluk suyunda bulunan bir dizi kirleticiden etkilenebilir. Alerjiye neden olan su kaynaklı faktörler arasında sadece klor ve diğer kimyasallar değil, mevsim boyunca polen de vardır. Yaşlılar ve hassas midesi olanlar da klora dirençli en küçük bakterileri ...

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN
Sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları

Dengeli beslenme, egzersiz veya stres sonrası iyileşmenin temelidir. Su bunun bir parçası mı? Evet, daha genel bir şekilde daha büyük bir metabolizm desteği misyonu var..

Su bir enerji kaynağı değildir ve yapı...

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN
Yemek Tutkunları

İçme için değil, aynı zamanda aile için çok yemek pişirirken de büyük miktarlarda temiz ve lezzetli suya ihtiyaç vardır.

Ev yapımı reçeller, lezzetli çorbalar ve hatta lezzetli pizza için uygun hamurları sevdiğinizde su önemlidir!...

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Kimyasalsız bakteri koruması

İçi boş elyaf ultrafiltrasyon membranı sayesinde% 100 kimyasal içermeyen su filtrasyonu sağlar. Membran 0.1 mikrona kadar olan partikülleri temizler. Bakteri ve virüsler önemli ölçüde daha büyüktür ve zehirli hiçbir katkı maddesi olmadan fiziksel olarak uzaklaştırılır.

Mikrofiltrasyon membranı sayesinde Crystal Eco filtresi alerji hastalarına, çocuklara, yaşlılara ve hassas sindirim ve bağışıklık sistemlerine sahip olanlara uygundur.

Derin arıtma

Mikrofiltrasyon dahil üç filtrasyon aşaması, bakteri, yosun ve diğer mikroorganizmaların eliminasyonunu garanti eden 0.1 mikrona kadar çok kapsamlı bir saflaştırma sağlar.

Crystal Eco ayrıca klor ve can sıkıcı kokusunu azaltır, daha temiz ve daha temiz su için tortu ve diğer görünür kirleticileri filtreler. Organik bileşikler, böcek ilaçları, kurşun ve diğer ağır metaller gibi sağlığı tehdit eden birçok yabancı maddeden korur.

Tatlı içme suyuna sınırsız erişim

Temiz suyu hızlı bir şekilde alın: Dakikada 2,5 litre taze filtrelenmiş su doğrudan musluktan gelir. Böylece, 8000 litreye kadar filtre seti kapasitesi ile, tüm ailenin nemli kalması için bolca sahip olacaksınız.

Su kaynaklı tehditlere karşı çok yönlü koruma

Klor, organik bileşikler, ağır metaller, nitratlar ve nitritler, bakteri ve virüsler, sert su mineralleri gibi yaygın musluk suyu kontaminantlarını azaltır.

Klor

Ağır metaller

Bakteriler

Organik bileşikler

Fenoller

Fotoğraflar

Özellikler ve Ekipmanlar

Özellikler

Filtrasyon hızı

2.5 L / dak

Filtre ömrü

8000 L

Ekipmanlar

1- Yedek filtre kartuşu K3

1 adet

2- Yedek filtre kartuşu K7B

1 adet

3- Yedek filtre kartuşu K7

1 adet

4 -Manifold ünitesi

1 adet

5- JG bağlantı tüpü

1 adet

6- Koni kovanlı bağlantı tüpü

3 adet

7- Bağlantı düğümü

1 adet

8- Temiz su musluğu

1 adet

9- Fiş

1 adet

10- Plastik anahtar jg tüp

1 adet

Tanıtım Videosu

İletişim Formu