Aquaphor Su Arıtma Sistemleri Türkiye ©

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin Yorumları.

Tüm müşterlerimizin memluniyeti bizim için çok önemli...

Uzun yıllardır sebze meyvelerimi güvenle yıkamanın, çayımı kahvemi sağlıklı suyla yapmanın güvenini yaşıyorum AQUAPHOR ürünleri sayesinde. Şişe su almak taşımaktan kurtulmak da ayrıca büyük rahatlık. Benim ve ailemin sağlığının sigorta altında olduğu bilmek huzur verici. Tüm ürünlerimden çok memnunum.

Diana GÜVEN

AQUAPHOR ürünlerini hem evimin genelinde hem mutfağımda büyük bir memnuniyetle kullanıyorum. AQUAPHOR suyuyla yaptığımız çay ve kahvelerle misafirlerimi ağırlamak çok keyifli. Ellerimizi yüzümüzü yıkarken yaşadığımız doğal krem hissi ayrıca çok güzel. Ürünlerin geri hizmeti, servis kontrol bakımlarının firma tarafından özenle takip edilmesi ayrıca menuniyetimi arttıran faktörler. Güvenle tavsiye ederim.

Zeliha YAZAR

Sistemden ailece çok memnunuz. Hem sağlıklı bir su kullandığımız hem de ciddi ekonomik tasarruflar sağladığımız ve çok güvendiğimiz bir ürünü kullanıyoruz. Geçen yıllar içinde artan ve gelişen teknolojileri ile cihazlarımızın modellerini güncelleyerek daha da avantaj sağlamış olduk. Aileme ve yakın çevreme her zaman memnuniyet ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. AQUAPHOR kullanıcı olmak bir ayrıcalık bizler için .

Nurten NAZLI

AQUAPHOR İçme suyu sistemimin lezzetinden özellikler çok memnunum. 16 aylık bebeklerime güvenle içiriyorum. Çok su tüketen bir aile olarak hijyenik sağlıklı bir doğal kaynağa evimde sahip olduğumu bilmek mutluluk veriyor. Suyumuza o kadar alıştık ki dışarı çıkarken bile yanımıza şişeleyerek alıyoruz. Yeniliklerinden haberdar eder; servis hizmetleriyle biz müşterilerinin sürekli yanında olan firmamıza hizmetleri için çok teşekkür ederiz.

Fulya AKMUT

Evimizde hem kullanım hem de içme suyu sistemlerini kullandığımız ürünümüzden çok memnunuz. Kireçsiz, tortudan arınmış sağlıklı bir su kullanıyor olmak büyük bir gönül rahatlığı bizler için. İçme suyu cihazımızla tüm sebze meyvelerimizi sağlıkla tüketiyor olduğumuzu bilmek ve son derece lezzetli bir su tüketmek de bu sistemin en büyük getirilerinden. Her banyodan sonra saçlarımız ve cildimiz için ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anımsıyor olduğumu belirtmek isterim. Güvenle kullandığımız AQUAPHOR sistemlerinden memnuniyetimizi tüm aile olarak her fırsatta dile getiriyor ve uzun yıllar daha bu konforu yaşayacak olmanın keyfini yaşıyoruz.

Ayşe & Hikmet KURTOĞLU

Hem kullanma hem de içme suyu olarak kullandığım sistemlerimden çok memnunum. Cildime faydaları tarifsiz. Eskiden sürekli çatlayan ellerimden artık eser yok. Yumuşacık ve kremli hissi tarifsiz. Evsel aletlerimin kireçlenmemesi ve metal yüzeylerde artık beni rahatsız eden o kötü lekelerin olmaması AQUAPHOR sayesinde. Eskiden kullandığım miktarın yarısı kadar deterjanla daha temiz ve sağlıklı çamaşır, bulaşıklara sahip olmak da cabası. Tüm ürünlerini memnuniyetle kullandığım firmama çok teşekkür ediyorum.

Emine HACIOĞLU